אודות מחסנית 556

article-default
מחסנית הוקמה בשנת 2005 במטרה לשנות את הרגלי ההצטיידות של חיילי צה"ל ולשפר את התנאים ואיכות החיים של החייל בשדה הקרב, באימונים, בבסיס  ובחופשות. אנו מפתחים מגוון רחב של מוצרים שמשמשים לשיפור בשיטות לחימה,  בהסוואה, ובשפצור אביזרים ונשקים  לרווחת החייל ולשמירה על ביטחונו וציודו האישי. המוצרים מיושמים ביחידות שונות ומאופיינים בזמן הטמעה קצר ובמתן מגוון רחב של פתרונות לצרכיו השונים של החייל בהתאם לתפקידו ולאופי יחידתו.כל המוצרים שמחסנית מייצרת ומשווקת נוסו בתנאים קשים ופותחו במיוחד לתנאי לחימה ולעמידות בתנאים קיצוניים.

אנו שמים דגש מיוחד על טיב המוצרים שמיוצרים מחומרי הגלם הטובים והמתקדמים בעולם, בין אם מדובר בטקסטיל משולב במוצרי גומי הפעלה או במוצרים מפולימרים. תמיד אנו רואים את בטחון החייל או איש השטח מול עינינו ומנקודת מוצא זו איננו מתפשרים על טיב המוצר או על עיצובו הנכון. ייחודה של מחסנית בנוף החברות שמספקות ציוד לחייל מתבטא במגוון הציודים שמקיף את כל התחומים שקשורים לחייל הלוחם או לתומך הלחימה וכן בפיתוח מוצרים ייחודי לפי דרישה.

כל המוצרים מסופקים עם אחריות מלאה. מחסנית מביאה ללקוחותיה את כל מגוון המוצרים בפריסה ארצית בחנויות בכל רחבי הארץ.
מחסנית משווקת בלעדית מוצרים ממגוון חברות בארץ ובחו"ל. שיתוף הפעולה עם חברות אלו מאפשר לייצר ולפתח מוצרים חדשניים שנמצאים בקדמת הטכנולוגיה.

החברה ממוקמת במושב בית יצחק ופועלת במתכונתה הנוכחית כמחסנית 556 בע"מ משנת 2010.